Zaufali Nam

Gwarancja MARKI

Władysława D.

„Szanowna Pani Moniko, tą drogą (elektroniczną) chcę Pani podziękować za wieloletnią opiekę odnośnie mojego słuchu (dobór aparatu oraz jego dostrojenie).
Dzięki Pani, mój komfort słyszenia znacznie się poprawił. Wiem, że mogę zawsze liczyć na Pani pomoc, z której wielokrotnie korzystałam, gdy tylko pojawił się problem ze słuchem.
Wdzięczna pacjentka Władysława D.”

Zbigniew (Stalowa Wola)

„Jestem osobą o bardzo głębokim ubytku słuchu (90%). Od 14 lat (2000 r.) jestem aparatowany na 2 ucha. Przez ten czas korzystałem z usług wielu gabinetów protetyków słuchu (Łańcut, Rzeszow, Nisko, Stalowa wola).
Od 2008 r. jestem stałym pacjentem/klientem Pani mgr Moniki Trybuch. Stwierdzam autorytatywnie, że jest to najlepszy gabinet PROTETYCZNO-LOGOPEDYCZNY w Stalowej Woli i naszym regionie!!!!
Pani Monika jest doświadczonym protetykiem słuchu i logopedą. Przy zakupie aparatów słuchowych miałem szeroki wybór aparatów renomowanych firm i co b.ważne fachową doradę!!!!
Po zakupie miałem i mam w 100% zapewnioną opiekę serwisową!!!! Korzystałem z RABATÓW i pomocy w uzyskaniu REFUNDACJI kosztów zakupu!!!! Ponieważ jestem stałym klientem/pacjentem, posiadam zniżki przy zakupie m.in. materiałów pomocniczych jak baterie,filtry itp….
Bardzo ważnym jest to, że w sytuacjach AWARYJNYCH/NAGŁYCH zawsze mam zapewnioną pomoc, np. w  dostrojeniu aparatu, czy wysyłkę do serwisu!!! Pani Monika jest osobą niezwykle miłą więc daje gwarancje przyjemnej obsługi czy terapii !!!!!
Z calym sercem polecam z korzystania z usług w/w gabinetu!!!!”

Grzegorz Klucha GIEKA.pl (Stalowa Wola)

„Serdecznie polecam Panią Monikę Trybuch jako specjalistę w swej dziedzinie. Zaangażowanie, pełna dyspozycyjność oraz świetna atmosfera sprawiają, że współpraca układa się pomyślnie dla obu stron.”

Magdalena Maćkowska WIERSZEM

Magdalena Maćkowska I

Słoń nadepnął Ci na ucho,
Coś ze słuchem Twoim krucho?
I nie mówię o śpiewaniu,
Lecz po prostu o słuchaniu,
Żaden problem mamy radę,
Do Moniki- po poradę.
Ona zrobi Ci badanie,
I aparat na żądanie!
Słuch poprawi i gotowe,
Ucho stanie się gumowe.
Wnet usłyszysz każde słowo,
Właśnie rodzisz się na nowo 🙂

Magdalena Maćkowska II

Gieka już zaczesał grzywę,
Choć południe jest leniwe.
Się zabiera do roboty,
I to nie są Lwie zaloty:)
Stronę ma do wykonania,
Chodzi tutaj o badania,
Bo Monika się zgłosiła,
Która firmę założyła.
Zbada ona Twoje ucho,
Jeśli jest ze słuchem krucho.
I aparat przygotuje,
Jeśli w środku coś szwankuje.
Jeśli słoń Ci wdepnął na nie
Na nic zda się czcze czekanie.
Także szybko myk na stronę,
I badanie umówione 🙂